Lists of registered

Юноши (2008-2007 гр)/до 66 kg
  • Iznaur Islamov Saidovich (БК Сайфуллах1)
  • Бултаев Адам Саид-Магомедович (СКБЕ Акула)
  • Шевкунов Кирилл Леонидович (Боровск)
  • Царукян Ашот Араратович (Golden Team)
  • Оганнисян Акоб Ваганович (Universal Fighters)
  • Адсков Савелий Аркадьевич (WHITE TIGER)
  • Аракелян Карен Вячеславович ("Русич" г.Ярославль)
  • Кобулов Мухаммадали Русланович (СКБЕ Акула)
  • Крупнов Данила (кбс дрожжин)
  • Габибли Алтун Исаевич (CENTURION)
  • Сидоров Никита Михайлович (WHITE TIGER)
  • Бедретдинов Ильнар Ильдарович (ASLAN TEAM)
  • Касумов Султан (HARD FIGHT CLUB)
  • Труфанов Семен Владимирович (СФМ "Харс")
  • Фаткуллин Ратмир Вилевич (клуб Тор)
  • Бобоев Имрон Зокирджонович (Самбо-70 Ясенево)
  • Ярыев Али Интигамович (CENTURION)
  • Мясов Глеб Владимирович (БК « ЧЕСТЬ i ДОБЛЕСТЬ»)
  • Бердиев Самир Рашадович (Школа единоборств братьев Филимоновых)
  • Белов Александр Кириллович (Восход)
  • Стулин Артемий Андреевич (Сварог)
  • Черников Денис Александрович ("QCHAIN")
  • Доев Руслан (Gasan team)
  • Тоджиев Муидин (MUBARIZ FIGHT CLUB)
  • Чуприков Алексей Валентинович (Восход храма Дм. Донского)
  • Азизгиев Самир (СК "Победа")
  • Прошин Павел Алексеевич (kazaryan team)
  • Аторин Вячеслав Сергеевич (кудо "Титан")
  • Наимжон Султонмамадов Элчибеков (Родина)
  • Домнин Арсений Кириллович ("Tiger")
  • Предельский Максим Евгеньевич (Клуб Единоборств "Поединок")
  • Нухов Ислам Нажмудинович (eut)
  • Гаджиев Амир Абдурахманович (СК "Сандрс")
  • Зуев Артём Романович (FTEAM)
  • Содиков Яхёбек Ибрагимович (CENTURION)
  • Абрашкин даниил Васильевич (БК Груша)
  • Бабуев Магомед Тимурович (WHITE TIGER)
  • Андреев Иван Сергеевич (red warrior)
  • Востроилов Артем (БК "Александр" Воронежская обл.)
  • Кудинов Кирилл (БК "Александр" Воронежская обл.)
  • Мансимов Рамал (CENTURION)
  • Бурмистров Артём Николаевич ("Колизей" г.Вязьма)
  • Конев Кирилл (СКБЕ Акула)
  • Скрипко Егор Александрович (Ring Time)
  • Булатников Арсений Владиславович (СКБЕ Акула)
  • Арутюнян Тигран Левонович (red warrior)
  • Джумаев Исмаил (СКБЕ Акула)
  • Бурханов Мухаммад (Guseinov team)
  • Хаджи Карэн Николаевич (“Qchain” Видное)
  • Пайзутдинов Залимхан Багавутдинович (олд скул)
регистрация

Спасибо!