Lists of registered

Юноши (2006-2005 гр)/до 69 kg
  • Тришев Юрий Леонидович (eut)
  • Айрапетян Ваге Шамсович (БК "Поединок")
  • Абасов Шамиль (Alliance Fighters Derbent)
  • Прищеп Федор Михайлович (Спецвзвод)
  • Азадов Риад Асиман Оглы ("QCHAIN")
  • Умаханов Сайгид Сайгидпашаевич (Львиное сердце)
  • Бузургмехр Мухаммадиевич Назарова (СФМ Харс Истра)
  • Мовсисян Андраник Эдгарович ()
  • Холоша Владислав Романович (KareliaTopTeam)
  • Собиров Некруз Алишерович (Первое Правило)
  • Сафонов Марк Тимурович (Клуб Молот)
  • Баймурзаев Лукман (Guseinov team)
  • Мамадов Надим ("Володарь")
  • Сафар Назаров Гоибович (fight club 2905)
  • Сорокин Григорий Сергеевич (С К.Б.Е.Акула)
  • Трофимов Александр Святославович (Школа единоборств братьев Филимоновых)
  • Бабуев Магомед Тимурович (WHITE TIGER)
  • Куприянов Дмитрий Евгеньевич (ВСК Рассвет)
  • Алиев Аладдин (Hard.Fightclub)
  • Алишейхов Загалав (СКБЕ Акула)
  • Назаров бузургмехр мухаммадиевич (СФМ "Харс")
  • Гарусов Данил Дмитриевич (Спк Ярополк)
  • Тарадайка Александр Петрович (Сварог)
  • Камилов Билолиддин Хасонович (ROUND FIGHT CLUB)
  • Ситов Александр Сегреевич (HARD WAY)
  • Тоджиев Диёр Фаридунович (MUBARIZ FIGHT CLUB)
  • Поваров Константин Валерьевич (СК Турнир (Ярославль))
  • Дуганов Андрей (ратибор куркино)
  • Комков Илья Викторович (Школа единоборств братьев Филимоновых)
  • Исаенко Алексей Владимирович (Булат Чехов)
  • Айрапетян Арам Арманович (Личный зачет)
  • Голыбин Дмитрий Олегович (Спарта,колледж ифнолайн)
  • Дадашов Артур (AHMAT MOSCOW)
  • Рамазанов Гаджи Рустамович ("Tiger")
  • Агасиев Махач Казбековчи (Akopyan Team)
  • Скворцов Иван Борисович (БК Груша)
  • Зайнутдинов Арслан Али юсупович (школа Абдулманапа Нурмагомедова)
  • Шабоян Владимир Александрович (Бронницы)
  • Янкин Михаил Владимирович (fight club18)
  • Тернов Алексей Николаевич (Wolf camp)
  • Оруджов элмин яшарович (Булат Чехов)
  • Джигуев Ризван Зиявдинович (БК Сайфуллах1)
  • Курбонов Рустамбек Шавкатбекович (БК "Единство" серпухов)
  • Ашуров АБДУШУКУР Рахмонкулович (Одинцовский Панчер)
  • Мамадов Сапирхан Магомеднабиевич (SGN)
  • Алиев Ибрагим Алиевич ("Tiger")
  • Москалев Святослав Витальевич (CK AkeLLA)
  • Мусаев Гаджимурад Русланович (eut)
  • Аллахвердиев Фарид Шамси Оглы (БК Груша)
  • Рахимов Рахимджон Аюбджонович (Evolve gym)
  • Канбутаев Фарид Бугадинович (eut)
  • Маджидов Шамиль Халаявович (МЭИ Альянс)
  • Вердян Мгер Давидович (Andres Team)
  • Павлов Александр Викторович (fight club 2905)
  • Зайнутдинов Арслан Юсупович (СК Победа)
  • Кадамшоев Худаер Давлатерович (Белояр)
  • Апресян Дмитрий Артакович (Andres Team)
  • Мамедов Ариз Бахдиярович (Zod)
  • Миронов Матвей Денисовчи (Белояр)
  • Шахбан Абдурахманов (Ахилесс Дагестан)
  • Сальников Максим Евгеньевич (FSA)
  • Асадулаев шамиль ибадат оглы (СК Атака)
  • Эмиралан Кубаталиев Акималиевич ("AlMiran FC")
  • Расулов Саид Магомедович (Black Shark)
  • Левитин Максим Алексеевич (Шторм Тверь)
  • Калинин Егор Владимирович ("Самбо-70")
  • Нерсисян Ваэ Арманович (WHITE TIGER)
регистрация

Спасибо!