Lists of registered

Gi/Муж/новички
  • Марченко Глеб Андреевич (BJJ Feroom)
  • Талыбов Карим (AYUB DOJO)
  • Самойлов Роман Всеволодович (AYUB DOJO)
  • Магомалиев Черси (KAYLAS TEAM) (payment is expected)
  • Воробьев Савелий Иванович (AYUB BJJ Team)
  • Зайцева Анна Викторовна (РОДЪ) (payment is expected)
  • Ломакин Арсений Михайлович ("Савиор" Раменское) (payment is expected)
  • Редько Никита Игоревич (Gracie barra) (payment is expected)
  • Макашов Ярослав Дмитриевич (AYUB DOJO)
  • Федосенко Иван Алексеевич (LUDUS ALLIANCE MURMANSK AFFILIATE)
Gi/Муж/опытные
  • Моксунова Виктория (Клуб Штурм)
  • Бегларян Самвел Гарникович (aspida team Renzo Gracie) (payment is expected)
  • Ширинов Юсиф (ФСЕ) (payment is expected)
  • Антонова Таисия (E. Hernandes BJJ Alliance) (payment is expected)
  • Наумова Найля Олеговна (ФСЕ) (payment is expected)
  • Киселев Юрий Ярославович (Sibirsky Bars)
  • Зимина Екатерина Николаевна (Нокаут)
  • Тимаков Роман (BJJ.Parnas, Санкт-Петербург)
  • Федотов Алексей (AYUB DOJO)
  • Магомедов Руслан (Moscow JIU-JITSU)
  • Кутвицкий Станислав Анатольевич (BJJ Magadan)
  • Редько Никита Игоревич (Gracie barra)
  • Алиев Эльшан Эльчинович (Checkmat international)
  • Волкова Оля (Gracie barra)
  • Оверчук Стёпа (ФСЕ) (payment is expected)
  • Резник Сергей Александрович (Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association)
  • Антоненко Платон Андреевич (Ribeiro Jiu Jitsu University)
  • Наумова Алиса Павловна (ФСЕ) (payment is expected)
  • Найля Олеговна Наумова (ФСЕ) (payment is expected)
  • Макаров Иван Дмитриевич (Titan BJJ) (payment is expected)
Gi/Жен/опытные
  • Антоненко Полина Андреевна (Ribeiro Jiu Jitsu University)
  • Грачёва София Кирилловна (GLADIATOR ALLIANCE)
NO-GI/Муж/новички
  • Филин Максим Сергеевич (LION ACADEMY)
  • Макашов Ярослав Дмитриевич (AYUB DOJO)
  • Болдырева Полина Александровна (LION ACADEMY)
  • Зайцева Анна Викторовна (РОДЪ) (payment is expected)
  • Самойлов Роман Всеволодович (AYUB DOJO)
  • Талыбов Карим (AYUB DOJO)
  • Рахимов Нодыр (Novoselov team)
  • Авдеев Лев Александрович ("Савиор" Раменское)
  • Марченко Глеб Андреевич (BJJ Feroom)
  • Ломакин Арсений Михайлович ("Савиор" Раменское) (payment is expected)
  • Гладышева Дарья Андреевна (LION ACADEMY)
  • Магомалиев Черси (KAYLAS TEAM) (payment is expected)
  • Прытков Владислав Александрович (LION ACADEMY)
NO-GI/Муж/опытные
  • Волкова Оля (Gracie barra)
  • Магомедов Руслан (Moscow JIU-JITSU)
  • Резник Сергей Александрович (Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association)
  • Мухаметгалимов Тимур Амирович (LION ACADEMY)
  • Дашкевич Иван Викторович (LION ACADEMY)
  • Бочкарёв Сергей Петрович (LION ACADEMY)
  • Антоненко Платон Андреевич (Ribeiro Jiu Jitsu University)
  • Федотов Алексей (AYUB DOJO)
  • Могилев Денис Александрович (Сварог) (payment is expected)
  • Тимаков Роман (BJJ.Parnas, Санкт-Петербург)
  • Бегларян Самвел Гарникович (aspida team Renzo Gracie) (payment is expected)
  • Моксунова Виктория (Клуб Штурм)
  • Кутвицкий Станислав Анатольевич (BJJ Magadan) (payment is expected)
  • Макаров Иван Дмитриевич (Titan BJJ) (payment is expected)
  • Киселев Юрий Ярославович (Sibirsky Bars)
  • Наумова Алиса Павловна (ФСЕ) (payment is expected)
  • Наумова Найля Олеговна (ФСЕ) (payment is expected)
  • Полывяный Александр Алексеевич ("Савиор" Раменское) (payment is expected)
  • Алибеков Ренат Максимович ("101 Fight Club") (payment is expected)
  • Ширинов Юсиф (ФСЕ) (payment is expected)
NO-GI/Муж/эксперты
  • Конограй Никита Юрьевич (Novoselov team)
NO-GI/Жен/опытные
  • Антоненко Полина Андреевна (Ribeiro Jiu Jitsu University)
регистрация

Спасибо!